HEMEN ARA   WHATSAPP
SERVİSLERİMİZ

Develi Altus Servisi

Kış aylarının gelmesiyle beraber herkesin yaşam alanlarında birtakım hazırlıklar yaptığını söyleyebiliriz. Beyaz eşyaların bakım ve temizliklerinin yapılmasının yanı sıra herhangi bir arızanın var olup olmadığının kontrol edilmesi de soğuk kış günleri öncesinde önem taşımaktadır.

Altus; herkesin bildiği üzere en çok tercih edilen beyaz eşya markaları arasında bulunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın derken birçok ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken Altus markasının ürünlerini satın almak ciddi bir avantajdır. Ancak, dünyanın en kaliteli beyaz eşyalarını kullansanız dahi yanlış kullanım veya zamanla eskimesinden dolayı bir süre sonra sorun yaşamanız muhtemeldir. Sonuç olarak, arıza gibi durumlara ivedilikle müdahale etmeniz gerekir. Bu noktadaki tercihiniz ise hiç şüphesiz Develi ELİT servisi olmalıdır.

Firmamız Altus markalı olarak satın almış olduğunuz her türlü beyaz eşyanın arızalarının giderilmesi noktasında da önemli hizmetlerimiz olmaktadır. Bulaşık makinenizde veya çamaşır makinenizde su alma konusunda problemler yaşanıyorsa da gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Develi Altus servisinin vermiş olduğu hizmetlerde garanti süresi de bulunmaktadır.

Beyaz eşya sorunlarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP