HEMEN ARA   WHATSAPP
SERVİSLERİMİZ

Develi Arçelik Servisi

Beyaz eşyalarınızın son derece değerli olduğunu söylemeliyiz. Bilhassa artan dolar ve Euro kurundan dolayı sürekli zamlanan beyaz eşya ürünlerini satın almak için çok ciddi bir birikiminizi harcamış olursunuz. Bu noktada, beyaz eşyalarınızda yaşanacak olan herhangi bir arıza sizin için bir kabusa dönebilir. Bu yüzden, beyaz eşyalarınızda yaşanan sorunları gidermesi adına vakit kaybetmeden Develi Arçelik servisi olan Elit Servis firmamız ile temas kurmalısınız.

Develi Arçelik Servisi Olarak Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Develi Arçelik servisi ile en kısa sürede iletişim kurmalısınız. Alanında uzman ve sürekli olarak eğitim alan servis danışmanları; problemi anlayarak en kısa sürede çözülmesi noktasında harekete geçmektedir. Bunun yanı sıra, müşteri ile iletişimi oldukça önemserler. Güler yüzlü olmaları ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, gezici servis hizmeti bulunmaktadır. Develi Arçelik servisi; diğer servislerin aksine müşterilerine doğru bilgilendirmeler yapar. Parça değişiminin gerekli olduğu hallerde orijinal parçalarla bu işlemi gerçekleştirir. Piyasadaki orijinal parçalara kıyasla daha ekonomik bir parça fiyatı sunmaya gayret eder.

Develi Arçelik servisi; onarım süresi ile ilgili doğru bilgi vermeye çalışır. Bugüne kadar binlerce müşterisinin mutlu olmasını sağlayan servis; uzun süredir bu sektörde bulunduğu için son derece tecrübelidir. Bizlere ulaştığınız takdirde evinizdeki rahatınızı bozmaya dahi gerek kalmayacaktır. Servis çalışanları; her şeyden önce arızalı ürünün ön incelemesini yapmaktadır. Beyaz eşya konusunda uzman olan teknik personel; arızayı tam olarak anlamak adına bazı kontroller yapar. Bu noktada, problem, telefon yoluyla çözülemiyorsa servisin bizzat eve gelmesi söz konusu olur. Develi Arçelik servisi; arızalı beyaz eşyanın yerinde onarılması adına gerekli olabilecek bazı yedek parçaları da alarak yaşam alanına gelir. Sorunun en hızlı ve doğru şekilde çözülmesi noktasında yaşam alanı sahibine bilgi verir. Ev sahibinin onayladığı çözüm yolu ile beraber arızanın ortadan kaldırılması hedeflenir.

Develi Arçelik servisi; yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu sektörde sağlam bir pozisyona sahiptir. Teknolojideki yenilikleri her geçen gün takip etmektedir. Güler yüzlü, enerjik ve alanında uzman ekibiyle beyaz eşya arızalarının en kısa sürede giderilmesi adına elinden geleni yapar. Teknolojinin bir gereği olarak yenilenen ürünleri her zaman takip etmektedir. Ayrıca, müşterilerin memnuniyetini her zaman önemsemektedir. Orijinal parçalar için servis hizmetinde belirli bir garanti süresi de sunulmaktadır.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve kurutma makinesi gibi ürünlerde yaşanan arızaların en kısa sürede giderilmesi adına faaliyet gösterilmektedir. Develi Arçelik servisini seçmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Her şeyden önce, çok uygun maliyetle hizmet verilmektedir. En yüksek kalite standartlarında hizmet verilmesi farklı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra, tecrübeli kadrosu; müşteri memnuniyetini sağlamak adına gereken çabayı göstermektedir. Hızlı ve doğru çözümler ile arızalı ürüne en kısa sürede müdahale edilmektedir. Orijinal parçalar ile yapılan yedek parça değişimlerinde hiçbir sıkıntı bulunmaz.

Sonuç olarak, yukarıdaki sebeplerden dolayı Develi Arçelik servisi tercih edilmelidir.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP