HEMEN ARA   WHATSAPP
HİZMETLERİMİZ

Develi Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin en önemli eşyaları elektronik eşyalardır. Bir çoğu uzun zaman kullanım amaçlı olarak satın alınır. Bu nedenle de seçilen marka modelin kullanıma uygun olması gereklidir. Kullanıma uygun olması ise evdeki eşyanın kullanım şekline, kaç kişinin kullanacağına ve kapasitesine göre değişiklik gösterir. Her beyaz eşya ay da elektronik eşyanın her geçen gün yeni modelleri üretilmektedir. Kişiler ihtiyaçlarına uygun seçimler yaparak doğru ve uzun süreli kullanılacak beyaz eşya sahibi olurlar.

Beyaz eşya servis hizmetlerimiz, her markanın ürettiği büyük küçük elektronik eşya ve beyaz eşyaların onarımlarını deneyimli personelleri ile gerçekleştirmektedir. Tamir ve bakım durumlarında inceleme ardından müşteriye gerekli fiyat bilgisi sunar. Eğer eşyanın tamiri parça değişimi ya da bakımında fiyat kabul edilir ise onarım bakım gerçekleştirilir. Bu nedenle servisimiz fiyat onaysız işlem yapmaz. Bu şekilde işlem yapılması aynı zamanda bireylerin yenisini almak ya da tamirini yaptırmak konusunda seçenekleri olur.

Beyaz Eşya Servis Süreci

Servisimiz buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, fırın, ütü, su ısıtıcı, çay makinesi, mutfak robotu ve daha birçok küçük ev aletlerinin onarımını yapar. Servis yılların tecrübesi ile çalışmanın yanı sıra orijinal yedek parça ile onarımları gerçekleştirir. Yan sanayi ürün kullanılmadığından ilgili tamir işlemi sonrasında herhangi bir arıza olmadan kullanım sorunsuz devam eder.

Tüm elektronik eşyalarda en önemli konu eşyanın çalışmasını gerçekleştiren parçalardır. Bu parçaların zaman zaman bakıma, temizliğe ve kullanım şekline göre değişikliğe ihtiyacı vardır. Bu ve bunun gibi durumlarda beyaz eşya servisi ile gerekli işlem yapılır. Günümüzde ise büyük markaların tercih sebebi servis ağlarının yaygın olmasıdır. Her birey eşya tamir ve bakımlarında zamanı, kolay ulaşımı ve gerekli ilgili bekler. Marka tercihi ise bu nedenle bilinen isimlerden yapılır.

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyalarda servisimiz gerekli özeni göstererek çalışır. Sizlerden gelen bilgi üzerinde taşınamaz eşyalarınızın evinizde incelemesi yapılır. Bu inceleme sonrasında ise ilgili tamir bakım evde yapılabiliyor ise direk, eğer evde yapılamıyor ise servisimizde gerçekleştirilir.

Beyaz Eşya ve Elektronik Eşya Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz eşya alımları ve elektronik eşya alımları birçok kişi için uzun süre araştırılarak yapılır. Genel olarak küçük ev eşyası değil ise büyük beyaz eşyalar oldukça yüksek rakamlarda ve modeline markasına göre farklı fiyatlardadır. Beyaz eşya ve elektronik eşya alımlarında ise aşağıdaki durumlara dikkat edilmelidir;

-Eşyanın elektronik özellikleri dijital olup olmamasına,
-İhtiyaca uygun olmasına,
-Gerekli kullanım alanına sahip olmasına,
-son model olmak yerine özellikleri ile ihtiyacınızı karşılamasına,
-Servis ağı ile yaygın konuma sahip olmasına,
-Garanti kurallarının ayrıntılarına dikkat edilmelidir. Bu kurallar dahilinde alınan beyaz eşya ve elektronik eşyalar uzun süre sorunsuz olarak kullanılır. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP