HEMEN ARA   WHATSAPP
SERVİSLERİMİZ

Develi Profilo Servisi

Profilo; beyaz eşya satın almayı düşünenlerin ilk tercihi olmaktadır. Bugüne kadar binlerce insanın ürünlerini satın aldığı Profilo’nun son derece dayanıklı ve uzun ömürlü beyaz eşyalara sahip oluşu beğeni toplamaktadır. Profilo; estetik ve ileri teknoloji ile donatılmış ürünleriyle hayatınıza konfor katmaktadır. Aynı zamanda, üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu vaat etmektedir. Aile bütçesini her zaman düşünen ürünlerinin yanı sıra çevre dostu oluşunun da önemli bir ayrıcalık olduğunu söyleyebiliriz.

Profilo beyaz eşyalarının tamamı A ve daha üst enerji sınıfında bulunmaktadır. Solo ve ankastre olmak üzere buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları yer almaktadır. Profilo; Türkiye beyaz eşya sektörünün lokomotifi olarak bilinen soğutucu ürün gruplarına ise ayrı bir önem vermektedir. Tüm ankastre ürünlerindeki çeşitlilik başta olmak üzere uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikleriyle bir araya gelmektedir.

Sonuç olarak, Profilo beyaz eşyalarını tercih etmenin bir ayrıcalık olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, her markanın ürünlerinde olduğu gibi Profilo ürünlerinde de zaman içerisinde birtakım arızalar meydana gelmektedir. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Develi Profilo servisini aramalısınız.

Develi Profilo Servisi Neler Yapar?

Develi Profilo servisini arayarak yedi gün 24 saat boyunca beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarınızı bize bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, uzman servis elemanlarımız; eğitimli, donanımlı ve tecrübeli teknisyenlerden meydana gelmektedir. Bu sayede, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlarlar. Tüketicilerden gelen öneri, şikayet ve geri bildirimler dikkatli bir şekilde değerlendirilmektedir. Montaj başta olmak üzere bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetleri, beyaz eşyaları evden alıp atölyede tamir ettikten sonra tekrar eve bırakma gibi tüketici odaklı hizmetler tarafımızdan sunulmaktadır.

Develi Profilo servisi; uzun süredir bu sektörde yer almaktadır. Yapmış olduğu her işi özenli bir şekilde yapmasından dolayı geçmişten bu yana olumlu referanslara sahiptir. Kırık yedek parça ürünleri en kısa sürede onarılmaktadır. Birçok kişinin nasıl yapacağını bilmediği montaj sorunları çözülmektedir. Beyaz eşya servisi olarak müşterilerimize her zaman en iyi teknik servisi sunuyoruz.

Beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde gönül rahatlığıyla bizleri arayabilirsiniz. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP