HEMEN ARA   WHATSAPP
SERVİSLERİMİZ

Develi Regal Servisi

Beyaz eşya satın almak istiyorsanız tercihlerinizden birisi de Regal olmalıdır. Kaliteli ürünleri, fiyat performans oranını en iyi şekilde karşılaması, dayanıklı ve uzun ömürlü seçenekler vaat etmesinden dolayı birçok kişinin tercihi Regal olmaktadır. Ancak, tahmin edebileceğiniz üzere beyaz eşya satın almak için ciddi bir harcama yapmanız gerekir. Bu noktada, çok para ödediğiniz eşyalarınızın bir süre sonra arızalanması sizi üzecektir. Bir beyaz eşya ne kadar kaliteli olursa olsun, birtakım kullanıcı hatalarından ve zamanın geçmesinden dolayı arızalanacaktır. Hele bir de beyaz eşyaların garanti süresi bittiyse çok daha ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu gibi hallerde, Regal beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarının yapılması için Develi ELİT Servis firmamızdan hizmet almalısınız.

Develi Regal servisi; bugüne kadar bulunduğu bölgedeki birçok tüketicinin arızalanan beyaz eşyalarının sorunlarının giderilmesini sağlamıştır. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi noktasında herhangi bir şüpheniz olmamalı! Beyaz eşyalarınızın arızasını bize telefonla bildirdiğiniz takdirde kısa sürede yaşam alanınıza adım atıyoruz. Ardından, arıza çözümlerini burada gerçekleştiriyoruz. Arızalı ürünü atölyemize götürmemiz gereken durumlar olabilir. Ancak, genellikle sorunu bulunduğumuz alanda çözdüğümüzü ifade etmeliyiz. Ayrıca, sorunun büyüklüğünden bağımsız olarak tüm bakım ve onarım işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Develi Regal servisi; hem ekonomik hem de kaliteli servis hizmetleri sayesinde beyaz eşyalarınızdaki sorunların en kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Yedi gün 24 saat boyunca bizleri arayarak sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Neden Develi Regal Servisini Tercih Etmelisiniz?

Develi Regal servisini tercih etme noktasında gerçekten çok fazla sebebiniz var! Her şeyden önce, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ürünlerin arızalanma ihtimalleri bir hayli fazladır. Büyük umutlarla satın aldığınız çamaşır makinenizin günün birinde suyu boşaltmadığını görebilirsiniz. Boşaltma hortumunun tıkanmış veya kıvrılmış olması bu sorunu meydana getirebilir. Bunun yanı sıra, pompa filtresinin tıkalı olması veya pompa motorunun bozulmuş olması da söz konusu olabilir. Bu gibi hallerde, sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Çünkü, bu tür arızalar, makinenin fişinin çıkarılıp takılması gibi basit şekilde çözülecek sorunlar değildir. Bu noktada, profesyonel destek almalısınız.

Regal buzdolabınızı aldığınız günden bu yana çok severek kullanıyor olabilirsiniz. Ancak, yine bir gün buzdolabının üst tarafının soğuttuğunu ancak alt tarafının soğutmadığını görebilirsiniz. Bu duruma müdahale edilmediği takdirde yiyecekleriniz kısa süre içerisinde bozulacaktır. Buzdolabının su tahliyesini yapan bir hortum vardır. Gıda pisliklerinin ve diğer birtakım atıklarının buraya birikmesinin bir sonucu olarak bu bölgenin tıkanmasına rastlanmaktadır. Bu hortumun kısa süre içerisinde temizlenmesi gerekir. Bunun yanı sıra, buzdolabının elektrik ve elektronik bölümünde de ciddi bir sorun olabilir. Ancak, bahsettiğimiz sorunların çözülmesinde yine profesyonel destek almanız şarttır.

Regal; son derece kaliteli çamaşır makinesi modellerine sahiptir. Ancak, her makinenin olduğu gibi Regal markalı çamaşır makinesinin de arızalanması söz konusudur. Örneğin, çamaşır makinesine suyun dolmasıyla beraber boşaldığını görebilirsiniz. Bu durumun birden çok sebebi bulunmaktadır. Genellikle su tahliye hortumunun ucunun makineye göre çok alçakta konumlandığını veya yere düştüğünü söyleyebiliriz. Su tahliye hortumunun en uygun yüksekliğe yerleştirilmesi gerekir. Bu gibi hallerde, kullanıcının çaresiz kalacağını ifade edebiliriz. Profesyonel bir destek almadan bahsettiğimiz sorunun çözülmesi pek mümkün olmaz.

Regal buzdolabınızın alt kısmının soğuttuğunu ancak üst kısmının hiçbir şekilde soğutmadığını görebilirsiniz. Üst tarafın kapak butonunun bozulması veya defrost rezistansının bozulmuş olması muhtemeldir. Sonuç olarak, yukarıda bahsettiğimiz tüm hususlarda vakit kaybetmeden Develi Regal servisi ile iletişim kurmalısınız.

Arıza ve yerin servis hizmeti için, hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP