HEMEN ARA   WHATSAPP
SERVİSLERİMİZ

Develi Bosch Servisi

Beyaz eşya satın almak isteyenlerin tercih ettiği markalardan birisi de Bosch olmaktadır. Düğün yapan, evini döşemek isteyenlerin Bosch markasını seçtiğini biliyoruz. Alman markası olmasına çok uzun süredir Türkiye’de olmasından dolayı birçok kişinin yerli markası gibi benimsediği Bosch’un ürünlerinin en büyük özelliği kalitesi ve dayanıklılığı olmaktadır. Bir başka deyişle, Bosch ürünlerini aldıktan sonra uzun süre kullanabilirsiniz. Özellikle buzdolabı ve çamaşır makinesi ürünlerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Neden Develi Bosch Servisini Tercih Etmelisiniz?

Develi Bosch servisi sayesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha birçok beyaz eşya kategorisindeki ürünün arızalanması halinde arızalarının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, Bosch markalı bir buzdolabınız varsa ve arızalandıysa hayatın sizin için ne kadar zor olacağını tahmin edebiliriz. Buzdolabınızın kısa süre içerisinde eskisi gibi normal ve sağlıklı bir şekilde çalışması gerekmektedir. Peki, hangi arızalar için bizi arayabilirsiniz?

Günün birinde eve geldiniz ve Bosch markalı buzdolabınızın çalışmadığını gördünüz. Fişin prize tam oturmadığını kontrol etmelisiniz. Sorun yoksa prizin bağlı olduğu ana sigortanın kapalı olup olmadığına bakmalısınız. Bu arızaların ana arızalar olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, buzdolabınız yine de çalışmamaya devam ediyorsa bu sefer Develi Bosch servisini aramalısınız. Buzdolabınız çalışmasına rağmen soğutmuyorsa işlerin biraz daha ciddi olduğunu söyleyebiliriz. Buzdolabının kapısını kontrol etmelisiniz. Buzdolabının gaz kaçağı yapıp yapmadığına bir göz atmalısınız. Soğutucu ve dondurucu bölmesinin sıcaklığı düşük olabilir. Dolabın su tahliye kanallarının tıkanması mümkün olabilir. Rezistanslardan birinin veya birkaçının bozulmuş olduğunu görebilirsiniz. Bu arızaların bazılarını siz halledebilirsiniz. Ancak, bazıları için yine Develi Bosch servisini aramanız gerekli olacaktır.

Buzdolabının motorunun çalışmadığını görüyorsanız endişelenmenize gerek yok! Daha doğrusu, bu çok ciddi bir arıza olsa da Develi Bosch servisi bu sorunu da çözecektir. Buzdolabının sıcaklık ayarlarının doğru yapılmadığını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra, buz çözme devresi çalışıyor olabilir. Tüm bunları kontrol etmenize rağmen halen daha çalışmayan bir buzdolabınız varsa yapacağınız tek şey teknik destek almak olacaktır. Birçok kişinin şikayet ettiği bir husus olan buzdolabının buzlanma yapması; günün birinde sizin de başınıza gelebilir. Buzdolabının kapısını düzgün kapatmıyorsanız her şeyden önce bu sorunu çözmelisiniz. Ayrıca, termostat ayarları kontrol edilmelidir. Buna ek olarak, buzdolabınızda hava akımı yapan delikler tıkanmış olabilir. Ancak, buzdolabı kapısının kontrol edilmesinin dışındaki diğer sorunları sizin çözmeniz mümkün değildir. Bu noktada, yine Develi Bosch servisinden destek almalısınız.

Develi Bosch servisinin yalnızca buzdolabı arızaları için size hizmet verdiğini düşünmemelisiniz. Bulaşık ve çamaşır makinesi gibi arıza ihtimali yüksek olan ürünlerinizde de aynı servis hizmetlerini eksiksiz olarak sunuyoruz. Arızalarınız için bizden servis hizmeti alabilirsiniz.

Develi Bosch servisi; hem kaliteli hem de ekonomik hizmet seçenekleri sayesinde ilk tercihiniz olmalı! 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP