HEMEN ARA   WHATSAPP
SERVİSLERİMİZ

Develi Beko Servisi

Beyaz eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız! Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve daha birçok ürünün arızalanması demek yaşam alanı sakinlerinin rahatının ve huzurunun kaçması demektir. Bu noktada, beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardan bu yana hizmet veren Develi Beko servisini aramalısınız.

Hangi Durumlarda Develi Beko Servisine İhtiyaç Duyarsınız?

Develi Beko servisi olan ELİT SERVİS; Kayseri Develi ilçesinde beyaz eşya servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Örneğin, Beko markalı bir çamaşır makineniz varsa ve çalışmadığını görüyorsanız servis ihtiyacınız doğmuş demektir. Peki, hangi durumlarda servisi aramalısınız?

Çamaşır makinelerinin birçok sebepten dolayı arızalanmasına rastlanmaktadır. Örneğin, günün birinde çamaşır makinesinin su almadığını fark edebilirsiniz. Bu durumun birtakım sebepleri olacaktır. Şebeke musluğu kapalı olabilir veya su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Bunun yanı sıra, su giriş hortumu tıkalı olabilir. Son olarak, farkında olmadan makinenin kapısını tam olarak kapatmamış olabilirsiniz. Ancak, tüm bunları kontrol ettiğiniz halde halen daha çamaşır makinesinin su almadığını görüyorsanız vakit kaybetmeden Develi Beko servisini aramalısınız.

Beko çamaşır makinesi için çok fazla para ödediğinizi biliyoruz. Bu noktada, çamaşır makinenizin suyu boşaltmadığını fark edebilirsiniz. Boşaltma hortumunun tıkanması veya kıvrılması bu durumu meydana getirebilir. Buna ek olarak, pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa motoru bozulmuş olabilir. Bu arızaların çözümleri sizin boyunuzu aşacaktır. Bilhassa parça değişiminin gerekli olduğu durumlarda vakit kaybetmeden Develi Beko servisini aramalısınız.

Beko çamaşır makinenize suyun dolmasıyla beraber boşaldığını fark ettiğiniz zaman endişelenmenize gerek yok! Su tahliye hortumunun ucu; makineye göre çok alçakta yer alıyor olabilir. Bunun yanı sıra, hortumun yere düşmesi de söz konusudur. Su tahliye hortumunu uygun yüksekliğe yerleştirmeniz gerekecektir. Ancak, sorun bu şekilde çözülmüyorsa vakit kaybetmeden servisi aramalısınız. Birçok kişinin sorunu olan çamaşır makinesinin gürültülü çalışmasından siz de şikayet ediyor olabilirsiniz. Ciddi bir arıza olduğu için sizin yapabileceğiniz çok fazla bir şey yoktur. Tambur yatak rulmanlarının arızalı olması başta olmak üzere tambur yatak gövdesinin gevşemiş olması, yıkama motoru rulmanlarının arızalı olması, kazan ile tambur arasına herhangi bir cismin kaçmış olması, amortisörlerin arızalı olması gibi sorunlardan dolayı çamaşır makinesi gürültülü olarak çalışmaktadır. Ancak, bu durumda arızanın giderilmesi için parça değişimine ihtiyacınız olacaktır. Sonuç olarak, tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden Develi Beko servisi ile iletişim kurmaktır.

Develi Beko servisi; yalnızca çamaşır makinesi arızalarının giderilmesi yönünde hizmet sunmuyor! Beko’nun tüm beyaz eşyaları için garantili servis hizmeti verilmektedir.

Örneğin, günün birinde Beko bulaşık makinesinin arızalı olduğunu görebilirsiniz. Bulaşık makinesi su almıyorsa yapabileceğiniz çok fazla bir şey olmayacaktır. Makineye enerji geldiğinden emin olabilirsiniz. Sigortaları kontrol edebilirsiniz. Hortumda bir tıkanma veya katlanma olması da sizin kontrolünüz dışında gerçekleşecektir. Makinenin elektronik kartının yanmasından dolayı da bulaşık makinesinin su almadığını düşünebilirsiniz. Sonuç olarak, arıza ciddiyse tek yapmanız gereken Develi Beko servisini aramaktır.

Bulaşık makinesinin bulaşıkları temiz yıkamaması ve kirli bırakması çok ciddi bir sorun olarak kendisini göstermektedir. Makinelerin fıskiyelerinin arızalı olmasından dolayı bu sorun yaşanıyorsa yine vakit kaybetmeden Develi Beko servisi ile iletişim kurmalısınız. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP