HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Altus Servisi

25 January 2021
Tomarza Altus Servisi firmamız, uzun zamandan beri beyaz eşya sektöründe teknik servis hizmeti veren ve oldukça tanınan firmadır. Kayserinin Tomarza ilçesinde faaliyet gösteren ve Altus marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapan firma, aynı zamanda kurumsal olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan ustalarımız, işlerinde oldukça ehil kişilerdir. 

Tamamen profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve kullanıcı garantisi en az 1 yıl olmak üzere, garantili bir şekilde hizmet sunmaktadırlar. Firmamızın uygun fiyatlı hizmet vermesi ise, müşterilerimizin keselerinin sarsılmamasını sağlamaktadır. Kullanmış olduğunuz buzdolabı veya çamaşır makinelerinizin periyodik bakımları ile beraber, tamir işlerini firmamızı arayarak yaptırabilirsiniz. Firmamız olduça güvenilir ve sağlam bir şirkettir.

Tomarza Altus Servisi Hizmetleri Nelerdir

Kaliteden ödün vermeyen ve oldukça güvenilir hizmetler sunan Tomarza Altus Servisi firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veren kurumdur. Firmamızın hizmetleri ise oldukça fazladır. 

Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır.

Çalışmayan ve arıza yapmış olan çamaşır makinelerinizi tamir ediyoruz.
Yıkama sorunu çıkartaran bulaşık makinelerizini tamir ediyoruz.
Arıza yapmış ve soğutmayan buzdolaplarınıza teknik servis hizmeti veriyoruz.
Firmamız bu hizmetleri hem uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri ile, hem de kolay ödeme seçeneklerine indirim yaparak vermektedir. Siz de güvenilir ve aynı zamanda garantili teknik servis veren firmamızdan hizmet alabilir, uzun süreli beyaz eşyalarınızı kullanabilirsiniz.

Tomarza Altus Servisi Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tomarza Altus Servisi firmamız, değerli müşterilerine vermiş olduğu hizmet karşılığında farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. 

Firmamızın sunmu olduğu ödeme seçeneklerinden bazıları şunlardır.

Almış olduğunuz beyaz eşya hizmetini firmamıza kredi kartı ile güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz.
Nakit olarak ödemeleriniz, firmamızdan indirim kazanmanızı sağlayacaktır.
Banka havalesini hem hızlı bir şekilde ödeme yapmak için, hem de güvenli şekilde tercih edebilirsiniz.
Papara hesabınız ile buzdolabı teknik servis hizmeti ücretini ödeyebilirsiniz.
Cepbank para transferi ise, diğer bir ödeme seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.
Siz de firmamızdan indirimli bir şekilde teknik servis hizmeti almak isterseniz, hemen bizlerle iletişime geçip, garantili hizmet alabilirsiniz.

Tomarza Altus Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız, buzdolabı ve bulaşık makinesi teknik servis hizmetini, yedek parça değişimi dahil olmak üzere garantili bir şekilde sizlerin hizmetinize sunuyor. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizlere, şirket telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıyetten online olarak internet sitemizi ziyaret edebilir ve tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Firmamız kurumsal olduğu için, elektronik posta ile bizlere ulaşabiliyorsunuz. Altus marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için müşteri temsilcimizden 7/24 şekilde randevu alabilirsiniz. Eğer isterseniz bizlere whatsapp üzerinden veya çağrı merkezi numaralarından bizlere ulaşabiliyorsunuz. Siz de hemen firmamız ile kolay şekilde iletişime geçin ve Altus ürünlerinizin bakım ve onarımını garanti kapsamı içerisinde ve aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile, firmamıza yaptırınız.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP