HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Beko Servisi

25 January 2021
Ev eşyalarımızın en özen ile seçtiklerinden biri de beyaz eşyalardır. Temel olarak bir evin mutlaka buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi ihtiyacı vardır. Bunlarla beraber daha birçok elektronik eşya satın alınır. Beyaz eşya ve elektronik eşya seçimlerinde ise birçok insan bilinen marka olmasına özen gösterir. Bir marka eğer çok yaygın servis ağına sahip ise daha çok tercih edilir. Bu durum zamanla arıza ve bakım durumlarını oldukça kolaylaştırır.

Tomarza Beko servis konumunda yer alan Beko markasının tüm ürünlerine bakan bir işletmedir. Servis olarak sunduğu imkanlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Orijinal parçalar ile markanın tüm ürünlerine ustaların tamamı hakimdir. Elektronik eşyaların tamamında kullanıma bağlı olarak arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların onarımında serviste deneyimli personeller görev yapmaktadır. Deneyim ve bununla birlikte orijinal parça kullanımı eşyanın ömrünü uzatarak sorunsuz kullanımı sağlar. 

Tomarza Beko Servis Seçimi Nedenleri

Tomarza Beko servis markanın tüm beyaz eşyalarına ve elektronik eşyalarına ait bakım işlemlerini yapmaktadır. Bölgede yer alan adresler dahilinde gerekli arıza ve bakımları ya evlerde ya da direk kendi bünyesine nakliye yaparak getirir. Tomarza Beko servis neden tercih edilmelidir? Derseniz Çünkü;

-Servis tamamen orijinal parça kullanmaktadır,
-Servis usta personelleri ve yardımcı personelleri ile markanın tüm ürünlerine hakimdir,
-İlgili arıza ve bakımlarda gerekli müdahale iş yoğunluğuna göre en kısa zamanda gerçekleştirilir,
-Beko’nun gerçekleştiği tüm eğitimlere katılan bir servistir. 
-Tüm personelleri sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek hijyen koşullarında görev yapmaktadır. 
-Beko markasına ait ürünlerinizin arıza bakım parça değişiklikleri kısa sürede çözümlenir. 

Beyaz Eşyaların Bakımı Onarımı

Tüm beyaz eşyalar, evlerde, iş yerlerinde, okullarda, avm lerde ve daha birçok mekanda kullanılır. Bu şekilde sürekli aktif yoğun bir kullanım söz konusu olduğunda ise özellikle filtreli klima gibi bir beyaz eşyanız ya da elektronik cihazınız var ise bakıma ihtiyaç duyar. Gerekli görülen aralıklarda cihazın tam performans çalışabilmesi için bakım yapılmalıdır. Bakımların ise ELİT servis tarafından yapılması şarttır. Aksi takdirde ortaya çıkacak sorunlarda garanti dışı sayılır. 

Onarım yani tamir durumlarında ise yine ELİT servisten yardım alınmalıdır. Teknik servisler markanın tüm ürünlerine hakim olarak görev yapar. Aynı zamanda parça değişiminde servis kesinlikle orijinal parça kullanır. Markanın her modelinin ayrıntıları ile bilindiği ve konusunda tecrübeleri ile gerekli bakım ve onarımları yapar. 

Beyaz eşyaların arıza durumlarında ilgili ELİT servise bildirim yapılır. ELİT servis en kısa sürede ilgili eşyayı taşınabilir boyutta ise alarak, ağır bir durum  söz konusu ise yerinde inceler. Arızanın kaynağını tespit eder. Ardından ise belirlenen onarım rakamı yedek parça ya da sadece bakım şeklinde eşya sahibine bildirilir. Eşya sahibi ise garanti kapsamı ya da dışında hallerine göre karar verir. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP