HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Bosch Servisi

25 January 2021
Kayseri’nin bölge şubelerinden bir tanesi olan Tomarza Bosch servisi, Bosch markasına ait bütün beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımını üstlenmektedir. Beyaz eşyanızın garantisi olsun veya olmasın, tamiri ve bakımı yapılır.

Bosch Servise Hangi Durumlarda Başvurulur?

Eşyalarınızda herhangi bir sıkıntı varsa, bozulmuşsa ve eşyanızı aldığınızda bir sorunu varsa, anında Tomarza Bosch servisi arayarak eşyalarınızın kontrolünü yaptırabilirsiniz. Bosch’ta beyaz eşya veya elektrikli el aletleri aldığınızda, bazen hem Bosch’un hem de mağaza ek bir garanti süresi vermektedir. Beyaz eşyalar sürekli olarak kullanılan eşyalar olduğundan, uzun ömürlü olmaları için mutlaka bakımlarının yapılması gerekiyor.

Bosch Servisine Nereden Ulaşabiliyoruz?

Beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorun varsa, internet üzerinden Bosch servisinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz veya Tomarza’nın Bosch ELİT servisi arayarak ulaşabilirsiniz. Bunun için aradığınızda, beyaz eşyalar için size bir randevu verilir. Küçük el aletleri için size bir referans numarası verilir ve aleti ELİT servise götürmeniz gerekir. İnternetten veya Bosch’u arayarak servis numarasına ulaşabilirsiniz, fakat eşyanızın garantisine mutlaka dikkat edin.

Bosch servisi yıllarca, alanında uzman ekiplerle çalışmaktadır. Firmanın amacı, müşterilerin memnuniyeti en yüksek seviyede tutabilmek. Sonuç itibariyle müşteriler Bosch bayiilerinden beyaz eşylarını alıyor, fakat eşyalarda sıkıntının çıkması, yine firmanın alacağı sorumluluk olmaktadır. Bu sebeple Bosch ELİT servislerin, firmayı en iyi şekilde temsil etmeleri gerekiyor. Eğer sizin de Bosch’tan aldığınız bir beyaz eşyanız veya küçük elektrikli el aletleriniz varsa, öncelikle aldığınızda mutlaka ek garanti süresi alın.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP