HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Profilo Servisi

25 January 2021
Tomarza Profilo Servisi firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve hizmette sınır tanımayan kurumsal firmadır. Profilo marka beyaz eşya, fırın ve buzdolabı gibi eşyalarınızın tamir ve bakımını yapmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan ustalarımız, işlerinin ehli ve oldukça kalifiye personellerdir. Firma olarak müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamızın hizmetleri garantili ve güvenilir şekilde verilmektedir. 

Yedek parça değişimlerinde firma olarak en az 6 ay kullanıcı garantisi veriyoruz. Firmamız Kayserinin Tomarza ilçesinde herkes tarafından tanınan ve lider Profilo servisi hizmeti veren şirkettir. Gönül rahatlığı ile bozulmuş olan buzdolaplarınızın veya bulaşık makinelerinizin tamirini firmamıza yaptırabilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça uygun ve kolay ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Tomarza Profilo Servisi Fiyatları Nasıldır? Ödeme Seçenekleri Nasıl Olmaktadır?

Tomarza Profilo Servisi olarak her türlü bakım ve onarımı yapan firmayız. Bozulmuş olan ve çalışmayan çamaşır makinelerinizi kısa sürede tamir edip, sizlere teslim etmekteyiz. Üstelik uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile bu hizmeti siz değerli müşterilerimize veriyoruz. 

Ödeme seçeneklerimi şu şekildedir.

Kredi kartı ile son derece güvenilir hizmet ödemesi yapabilirsiniz.
Banka havalesini hem hızlı olarak, hem de güvenli ödeme tercihi olarak seçebilirsiniz.
Nakit olarak hem indirimli, hem de kolay şekilde firmamıza ödeme yapabiliyorsunuz.
Cepbank ödeme seçeneği ise firmamızın sizlere sunduğu başka ödeme seçeneğidir.
Son derece güvenilir ve aynı zamanda kolay olan ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır ve indirimli olarak hizmetinizi firmamızdan alabilirsiniz. Eğer dilerseniz papara hesabınız ile de çamaşır makinesi teknik servis ücretinin ödemesini yapabilirsiniz.

Tomarza Profilo Servisi Garanti Veriyor mu?

Tomarza Profilo Servisi firmamız hem yedek parça değişiminde, hem de her türlü tamirat ve bakımda müşterilerine, garanti veriyor. Belgeli bir şekilde vermiş olduğumuz garanti süresi, en az 1 sena olmaktadır. Ayrıyetten firma olarak kullandığınız profilo marka buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi ürünlerinizin periyodik bakımını yapmaktadır. Bu sayede ileride bozulması muhtemel olan ürünleriniz bozulmadan uzun süreli kullanılmaktadır. Siz de oldukça güvenilir ve uygun fiyatlara sahip olan Profilo teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tomarza Profilo Servisinden Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

Kaliteden ödün vermeyen ve her zaman ekonomik fiyatlar ile teknik servisi hizmeti veren firmamızdan kolaylıkla hizmet alabiliyorsunuz. Firmamız kurumsal olarak faaliyet gösteren şirket olduğu için bizlere, şirket telefonlarımız üzerinden direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. Ayrıyetten internet sitemiz üzerinden tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Elektronik posta ile müşteri temsilcimizden randevu alabilirsiniz. 

Randevu saatinde teknik servis personelleri, kısa süre içerisinde sizlerin bulunduğu yere gelerek, Profilo ürünüzün bakım ve onarımını yapacaktır. Bizlere isterseniz 7/24 olarak müşteri temsilcisinin whatsapp numarasından ulaşabilirsiniz. Siz de hemen bozulmuş olan bulaşık makinenizin tamirini veya soğutmayan buzdolabının onarımını yaptırmak isterseniz, hemen bizlere kısa sürede ulaşın ve ekonomik fiyatlar ile teknik servis hizmeti alınız.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP