HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Regal Servisi

25 January 2021
Uzun zamandır teknik servis hizmeti veren ve müşterilerine farklı şekillerde hizmet sunan Tomarza Regal Servisi firmamız, hem oldukça güvenilir hem de uygun fiyatlara sahip firmadır. Kullandığınız legal marka beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve perdiyodik bakımlarını yapmaktadır. Bu sayede ileride bozulması muhtemeler olan beyaz eşyalarına önceden müdahale ederek, uzun süreli kullanmanızı sağlamaktadır. Firmamız kurumsal bir şirkettir ve ekonomik fiyatlara sahiptir. 

Firmamız bünyesinde görev alan ve işlerinden oldukça profesyonel olan ustalarımız, sizlere en iyi ve kaliteli teknik servis hizmetini sunuyorlar. Özellikle hizmet çeşitliliğimizin olması, gün geçtikçe müşterilerimizin artmasını sağlamaktadır. Güven konusundan oldukça hassas olan firmamız, uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçeneklerini siz değerli legal markası kullanan müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Siz de ekonomik fiyatlar ile firmamızdan teknik servis bakımı hizmeti alabilirsiniz.

Tomarza Regal Servisi Hizmetleri Hakkında

Sektörün önde gelen firması olan Tomarza Regal Servisi firmamız, birbirinden farklı hizmetleri kaliteli bir şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kayseri'nin Tomarza ilçesinde ve merkezi konumda bulunan firmamız, uygun fiyatlar ile teknik servis bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. 

Firmamızın değerli müşterilerine verdiği hizmetler şunlardır.

Legal marka kullandığınız buzdolabının tamirini yapıyoruz.
Aynı şekilde çalışmayan ve bulaşıklarınızı iyi yıkamayan bulaşık makinelerinizin tamirini yapıyoruz.
Çamaşır makinesi arızalarınızı kısa süre içerisinde yaparak, sizlere çalışır şekilde teslim ediyoruz.
Legal fırınlarınızın tamiri ve bakımını yapmaktayız.
Firmamızın tüm hizmetlerinden hem garantili şekilde, hem de ekonomik fiyat seçenekleri ile faydalanmış oluyorsunuz. Siz de buzdolabı veya çamaşır makineniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız, firmamız ile iletişim sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Tomarza Regal Servisi Güvenilir midir?

Tomarza Regal Servisi firmamız, beyaz eşya teknik servisi olarak hem güvenilir şekilde, hem de en azı 1 sene olmak üzere kullancı garantisi veren firmadır. Firmamız kurumsal bir şirket olarak teknik servis hizmeti sunmaktadır. Güven konusunda sınıftan geçmiş ve vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmış firmamız, fiyat olarak oldukça uygundur. Ekonomik fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleri ile firmamızdan güvenilir hizmet alabilmektesiniz. Siz de arıza yapmış olan tüm beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırmak isterseniz, bizlere müşteri temsilcimiz ile rahatlıkla ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Tomarza Legal Servisi İrtibat Adresleri Hangileridir?

Kaliteden ödün vermeyen ve her zaman için uygun fiyatlar ile hizmet sunan firmamıza kolay şekilde ulaşabilmektesiniz. Kurumsal olan şirket telefonlarımızı direkt olarak arayabilir ve bizlerden teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcimizin whatsapp numarasını arayabilirsiniz. Eğer buzdolabı tamiri için firmamızdan hizmet almak isterseniz, bizlere elektronik posta adresi üzerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda merkezi konumda olan şirketimize misafir olabilir ve deneyimli ustalarımızdan teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP