HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Seg Servisi

25 January 2021
Sektörün önde gelen firması olan ve müşterilerine her zaman kaliteli teknik servis destek hizmeti veren Tomarza Seg Servisi firmamız, Kayseri'nin Tomarza ilçesinde uzun zamandan beri hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunan firmadır.

Kurumsal olarak hizmet veren ve her vermiş olduğu teknik servis hizmetinde müşterilerine garanti sunan firmamız, uygun fiyatlar ile bu hizmetleri sizlere sunmaktadır. Kolay ödeme seçeneklerimizin yanısıra firmamız müşterilerine, indirimler yapmaktadır. Düzenli periyodik bakımları ve yedek parça değişimi ile hizmetlerimiz, geniş bir çerçevede devam etmektedir. Güvenli ve gönül rahatlığı ile firmamızdan Seg marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı ile ilgili, teknik servis desteği alabilirsiniz.

Tomarza Seg Servisi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Tomarza Seg Servisi firması olarak müşterilerimize hem hızlı şekilde, hem de kaliteli ve farklı beyaz eşya teknik destek hizmeti vermekteyiz. 

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır.

Yıkamada sorun çıkartan çamaşır makinelerizin bakımını yapmaktayız.
Çalışmayan ve devamlı arıza çıkartan bulaşık makinelerinizi tamir ediyoruz.
Soğutmada sorun çıkartan buzdolaplarınız, tamir ederek sizlere çalışır şekilde teslim ediyoruz.
Ayrıyetten Seg marka fırınlarınızı ve ofislerinizde kullandığınız mini buzdolaplarınızın tamirini yapmaktayız. Siz de firmamızdan güvenilir şekilde ve aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Tomarza Seg Servisi Hangi Ödeme Seçeneklerini Sunmaktadır?

Tomarza Seg Servisi firmamız değerli müşterilerine hem kaliteli bir şekilde teknik servis hizmeti, hem de aynı zamanda farklı ödeme seçenekleri ile kolay şekilde ödeme fırsatları sunmaktadır. 

Firmamızın ödeme seçeneklerinden bazıları şunlardır.

Kredi kartı ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Banka havalesini hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Cepbank para transferi ise firmamızın sizlere sunduğu ödeme seçeneğidir.
Papara hesabınızı aynı şekilde hem indirimli olarak, hem de kolay şekilde ödeme yapmak için tercih edebilirsiniz.
Bu ödeme seçenekleri dışında eğer firmamıza nakit olarak ödeme yaparsanız, firmamızın yarı yarıya indirimlerden faydalanmış olursunuz. Siz de güvenli ödeme seçeneklerini firmamızdan tercih ederek, Seg marka beyaz eşyalarınızın tamirini firmamıza yaptırabilirsiniz.

Tomarza Seg Servisi Hizmetlerinde Garanti Veriyor mu?

Kurumsal olarak beyaz eşya teknik servis hizmeti veren firmamız, her servis hizmetini garanti kapsamı içerisinde vermektedir. Firmamızın özellikle yedek parça değişimleri, en az 6 olmak kaydı ile garantili şekilde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Seg marka beyaz eşyalarınızın yedek parçalarını hem orjinal parçası ile, hem de indirimli olarak sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Güvenilir olan firmamız, kısa süre içerisinde teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır.

Tomarza Seg Servisi Firmasına Nasıl Ulaşabilirim?

Firmamız Tomarza Seg Servisi firması olarak kolay şekilde irtibat adreslerine sahip şirkettir. Kurumsal olan firmamıza direkt olarak şirket telefonlarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, müşteri temsilcimize de ulaşarak bizlerden hizmet alabilirsiniz. Eğer dilerseniz elektronik mail adresimiz üzerinden bizlerle ileşitime geçebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret edebilir ve tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP