HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Siemens Servisi

25 January 2021
Siemens Türkiye’nin en çok kullandığı markalardan bir tanesidir. Hem elektronik eşyalar anlamında, hem de beyaz eşyalar anlamında. Tomarza Siemens servisi bugüne kadar binlerce müşterinin beyaz eşya ve elektronik eşyalarının bakım ve tamiratını yapmıştır. Servis departmanında alanında uzman ekiplerle çalışıldığından, hizmetler en kaliteli şekilde verilmektedir. Siemens yıllarca birçok farklı elektronik ürünler üretmektedir.

Siemens Ev Elektronik Eşyaları

Siemens sadece beyaz eşya üretimi değil, aynı zamanda televizyon ve elektrikli süpürge gibi elektronik eşyalar da üretmektedir. Her ürünün mutlaka 2 veya 3 yıllık garantisi bulunmaktadır. Ev eletkronik eşyaları, genelde bozulduğunda veya arızalandığında, bir referans numarası ile birlikte sevis bayiisine götürürsünüz. Televizyon gibi ürünlerde, Siemens servisi adresinize bir ekip gönderebilir.

Tomarza Siemens Servisi Hizmetleri

Eğer Siemens servisinden hizmet almak isterseniz, Siemens müşteri temsilcisini arayarak randevu talep ediyorsunuz. Aradığınızda müşteri temsilcileri neyi yaptırmak istediğinizi veya bozuk olan ürünün ne olduğunu soracak. Hatta ilk başta sizin yapabileceğiniz bir şey ise, ona göre sizi yönlendirmektedir, fakat olmuyorsa sizin de müsait olduğunuz bir gün için randevu belirlenmektedir. Tomarza Siemens servisine internet üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Siemens Beyaz Eşya Garantisini Mutlaka Uzatın

Siemens’ten alacağınız beyaz eşyalar için mutlaka garanti süresini uzatın. Bu sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Tomarza Siemens servisi hem kendi garanti süresini, hem Siemens garanti süresi, ayrıca sizde ek ücret ödeyerek garanti süresi eklediğiniz sürece, uzun bir süre ücretsiz bir şekilde, ürünlere herhangi bir şey olduğu zaman bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz. Siemens hiçbir zaman müşterisini yarı yolda bırakmaz.

Siemens Ürünleriyle Hayatınız Kolaylaşacak

Markanın o kadar çok ürünü var ki, aslında birçok kadın artık Siemens kullanmayı tercih ediyor. Siemens çok güzel LCD ekran televizyonlar üretiyor, bunun yanı sıra son teknoloji buzdolapları ve bulaşık makineleri üretmektedir. Ayrıca çamaşır makinesi de nano teknolojisi kullanan, son teknoloji makinelerdir. Evinizin içini sırf Siemens markası ile doldurabilirsiniz.

Sizde Siemens kullanın, hem hayatınız kolaylaşsın hem de işleriniz hızlı görülsün. Hem evinizi temizlerken Siemens işinizi kolaylaştıracak, güzel bir ekran görüntüsüyle televizyona sahip olabilirsiniz. Son teknoloji beyaz eşya ürünleri ile temizliğinizi yapabilirsiniz. Mutfağınızda en yüksek kalite özellikleriyle buzdolabı alabilirsiniz. Siemens Türkiye’nin birçok markası ile yarışan ve bugüne kadar milyonlarca müşteriye sahip olan bir markadır. Siemens çeyiz setlerinde de ayrıca özel garanti süreleri ve fiyatları bulunmaktadır.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP