HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Tomarza Vestel Servisi

25 January 2021
Tomarza Vestel Servisi uzun zamandır Kayseri'nin Tomarza ilçesinde hizmet veren ve oldukça güvenilir olan firmadır. Firma teknik servis personelleri, hem işlerinde oldukça tecrübeli, hem de tamamen profesyonel hizmet vermektedir. Vestel marka beyaz eşyalarınızı ve diğer elektronik eşyalarınızın tamirini güvenilir şekilde yapmaktalar ve sizlere teslim etmektedirler. 

Firmamız fiyat olarak oldukça uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Güven konusunda her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, vermiş olduğu hizmetler ile  güvenilir bir firma olduğunu ispat etmiştir. Ekonomik fiyatlara sahip olan Tomarza Vestel Servisi firmamızdan teknik servis hizmetini garanti kapsamı içerisinde alabilirsiniz.

Tomarza Vestel Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Tomarza Vestel Servisi firmamız birbirinden farklı hizmetler ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Vestel marka her türlü beyaz eşyanızın bakım ve onarımını itina ile ve kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. 

Firmamızın hizmetleri şunlardır.

Vestel marka buzdolabınızın tamir ve bakımını yapıyoruz.
Arıza yapmış ve iyi yıkamayan bulaşık makinelerinizi tamir ediyoruz.
Çamaşır makinelerinizin bakımını, tamiratını yedek servis firmamıza götürerek, kısa süre içerisinde yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.
Aynı zamanda değişmesi gereken beyaz eşya ürünlerinizin yedek parçalarını garanti kapsamı içerisinde değiştirdikten sonra, sizlere teslim ediyoruz. Garanti süremiz ise, en az 1 yıldır. Siz de Vestel ürünlerinizin bakım ve onarım hizmetini firmamızdan uygun fiyatlar ile rahatlıkla alabilirsiniz.

Tomarza Vestel Servisi Fiyatları Uygun mudur?

Tomarza Vestel Servisi firması olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmayız. Firmamız Vestel teknik servis hizmetini hem ekonomik fiyatlar ile, hem de kolay ödeme seçenekleri ile sizlerin hizmetinize sunuyor. Kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme seçeneklerinin yanısıra, cepbank ve papara hesabınızı nakit ödeme haricinde tercih edebiliyorsunuz. 

Bulaşık makinelerinizin tamirini, en uygun fiyat politikası ile yaparak, sizlere çalışır şekilde teslim ediyoruz. Hizmette sınır tanımayan Tomarza Vestel Servisi firmamız, her zaman ekonomik fiyat tarifesini hizmetlerine yansıtmaktadır. Yedek parça değişimlerinde hem orjinal parça kullanıyoruz, hem de orjinal yedek parçaları ekonomik fiyatlar ile değiştiriyoruz. Üstelik bu hizmeti garanti kapsamı içerisinde sizlere veriyoruz. Siz de uygun fiyatlara sahip firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Tomarza Vestel Servisi İrtibat Adresleri

Uzun zamandır Vestel marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapan Tomarza Vestel Servisi firmamız, kurumsal olarak hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen değerli müşterilerimiz, bizlere kolay şekilde ulaşabilmektedirler. Başta şirket telefonlarımız olmak üzere, internet sitemiz üzerinden de bizlere ulaşabiliyorsunuz. 

Müşteri temsilcimiz ise sizlere 7/24 olarak hizmet vermektedir. Kendisinden her saatte hizmet talep ederek, randevu oluşturabilirsiniz. Bizlere aynı zamanda elektronik mail adresi ile de ulaşarak, teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın hizmet almanız için oldukça fazla olan irtibat adreslerinden istediğiniz ile bizlere ulaşabilir ve garanti kapsamında teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP