HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yahyalı Altus Servisi

25 January 2021
Yahyalı Altus Servisi firmamız, sektörün önde gelen ve aynı zamanda oldukça güvenilir firmaları arasında yer almaktadır. Altus marka beyaz eşyalarınızın teknik servis hizmetini ve aynı zamanda parça değişimini garanti kapsamı içerisinde vermektedir. Uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize 7/24 olarak kesintisiz hizmet veriyoruz. 

Evde veya ofisinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızın bozulması durumunda firmamızı arayabilir ve teknik servis hizmeti desteği alabilirsiniz. Fiyatlarımız ise sizlere ekonomik fiyat politikası ile ve kolay ödeme seçenekleri ile sunuluyor. Siz de firmamızdan buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi evde kullanmış olduğunuz günlük beyaz eşyalarınızın bozulması durumunda, özel servisi hizmeti alabilirsiniz.

Yahyalı Altus Servisi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Kayseri ilinde ve merkezi konumda bulunan Yahyalı Altus Servisi firmamız, hem beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını, hem de yedek parça değişimlerini garanti kapsamı içerisinde sizlere veriyor. En az 1 sene olmak üzere, kullanıcı garantisini müşterilerimize vermekteyiz. 

Firmamızın siz değerli müşterilerine verdiği hizmetler şunlardır.

Arıza yapmış olan ve çalışmayan bulaşık makinelerinizi tamir ediyoruz.
Özellikle sıcak yaz aylarında soğutmayan Altus marka buzdolaplarınızın tamirini, gerekirse parça değimişimi yapıyoruz.
Altus marka kombi ve fırınlarınızın tamiratını yapıyoruz.
Çamaşır makinenizin arıza yapması durumunda ise, evlerinize gelerek ürününüzü alıyor ve kısa süre içerisinde tamir ettikten sonra sizlere teslim ediyoruz.
Siz de uygun fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimiz ile firmamızdan Altus servisi hizmeti alabilirsiniz.

Yahyalı Altus Servisi İndirim Yapıyor mu?

Kaliteden ödün vermeyen ve her zaman müşterilerine uygun fiyatlar ile servis hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yahyalı Altus Servisi olarak deneyimli ve işlerini oldukça iyi yapan personellere sahiptir. Müşterilerimize hem indirimler yapmaktayız, hem de kolay ödeme seçenekleri sunmaktayız. Sektörün en fazla tanınan ve güvenilen olan firmasından gönül rahatlığı ile ekonomik fiyatlar ile ve aynı zamanda garanti kapsamında, Altus servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için ise, farklı irtibat adreslerini tercih edebilirsiniz.

Yahyalı Altus Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Altus marka beyaz eşyalarınızın tamirat, onarım ve periyodik bakımlarını yapan firmamıza kolay şekilde ulaşabiliyorsunuz. İster yedek parça değişimi yaptırmak isteyin, istersenizde arıza yapmış ve bozulmuş olan ürünüzü firmamıza tamir ettirmek isteyin bizleri, telefonlarımızdan arayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online olarak internet sitemizi ziyaret edebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ayrıyeten daha önce yapmış olduğumuz hizmetlerin referanslarını rahatlıkla görebilirsiniz. Firmamız kurumsal bir şirkettin ve elektronik posta adresinden kolay şekilde ulaşılabilmektedir. 7/24 olarak sizden gelen telefonları ve mesajları bekleyen müşteri temsilcimize, whatsapp üzerinden ulaşabilir ve Altus beyaz eşya servisi hizmeti alabilirsiniz. Siz de hemen bozulmuş ve bakım isteyen Altus cihazlarınızı yaptırmak isterseniz, firmamız ile irtibat sağlayabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP