HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yahyalı Arçelik Servisi

25 January 2021
Yahyalı Arçelik Servisi firmamız, uzun zamandır sektörde hizmet veren ve Arçelik marka beyaz eşyalarınızın her türlü tamir ve bakımını yapan kurumsal firmadır. Firmamızın deneyimle beyaz eşya servisi personelleri, kullandığınız ürününüzün arızasını kısa süre içerisinde tespit etmekte ve tamir etmektedir. Son teknolojiye sahip ekipmanlar ile hem buzdolaplarınızı, hem de bulaşık ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızı tamir etmekteyiz. 

Üstelik garanti kapsamı içerisinde hiç bir şekilde parça değişim ücreti almıyoruz.  İşlerinde oldukça deneyimli ve kalifiye personellerimiz, sizlere sıkıntı çıkartan ve bozulmaya ramak kalmış olan beyaz eşya ürünlerinizi, daha bozulmasına firsat vermeden arızasını tespit ediyoruz ve çalışır şekilde sizlere teslim ediyoruz. Üstelik fiyatlarımız piyasanın en iyi ve ekonomik fiyatlarına sahiptir.

Yahyalı Arçelik Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kaliteden ödün vermeyen ve oldukça uygun fiyatlar ile beyaz eşya servisi veren Yahyalı Arçelik Servisi firmamız, kullandığınız tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınıza kaliteli bir şekilde beyaz eşya tamir ve bakım onarım hizmeti vermektedir. 

Hizmetlerimiz şu şekildedir.

Arçelik marka buzdolaplarınızın tüplerini değiştiriyoruz.
Bulaşık makinelerinizin rezisdanslarını tamirini yapıyoruz.
Çamaşır makinelerinizin arıza yapmış olan parçalarını kısa süre içerisinde yapıyoruz.
Ayrıyetten Arçelik marka fırınlarınızın tamiratını yapıyoruz.
Firmamızın vermiş olduğu hizmetler, en az 1 sene kullanıcı garantisi ile birlikte müşterilere verilmektedir. Siz de firmamız ile iletişime geçerek, arıza yapmış ve tamir isteyen Arçelik marka beyaz eşyalarınızı firmamıza yaptırabilirsiniz.

Yahyalı Arçelik Servisi İrtibat Adresleri

Kaliteden ödün vermeyen ve aynı zamanda uygun fiyatlar ile hizmet veren Yahyalı Arçelik Servisi firmamıza kolay şekilde ulaşabilmektesiniz. Firmamızın müşteri temsilcisi sizlere 24 saat whatsapp üzerinden hizmet vermektedir. Gelen çağrılarınız kısa süre içerisinde cevaplandırarak, evinize teknik servis personeli yollamaktadır. Firmamız kurumsal olduğu için, şirket telefonlarımızı direkt olarak arayabilir ve bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Eğer dilerseniz elektronik posta ile de bizlere ulaşmanız mümkündür. Tüm hizmetlerimizden ve fiyatlarımızdan haberdar olmak isterseniz ise, internet sitemizi online olarak ziyaret edebilir ve firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hemen siz de güvenilir Arçelik servisi firmamız ile irtibat sağlayınız ve istediğiniz hizmeti kolaylıkla alınız.

Yahyalı Arçelik Servisi Güvenilir midir?

Kayserinin Yahyalı ilçesinde hizmet veren ve fiyat olarak oldukça uygun fiyatlar ile teknik servis hizmeti sunan firmamız, oldukça güvenilir ve aynı zamanda garantili firmadır. Firmamız özellikle parça değişimlerinde orjinal parça kullanmakta ve ileride oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Firmamızın fiyatları kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. 

Nakit olarak firmamızdan beyaz eşya servisi alan müşterilerimize firma olarak indirimler yapmaktayız. Ayrıyetten kredi kartı ve banka havalesi gibi oldukça güvenilir ödeme seçeneklerini kendilerinin hizmetine sunmaktayız. Deneyimli personellerimizin kullandıkları son teknolojiye sahip ekipmanlar, kullandığınız ürününüzü arızasını kısa süre içerisinde tespit edip, tamir ettikten sonra sizlere teslim etmemizi sağlamaktadır. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP