HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yahyalı Bosch Servisi

25 January 2021
Kurumsal olarak uzun zamandır hizmet veren ve oldukça güvenilir olan Yahyalı Bosch Servisi firmamız, kullandığınız Bosch marka ürünlerinizin her türlü tamiratını ve bakımını yapmaktadır. Firmamız son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanmaktadır. Deneyimli teknik servis personellerimiz bulunmaktadır. 

Firmamız Kayseri ilinin Yayhalı bölgesinde hizmet veren ve herkes tarafından tanınan şirketidir. Hem evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızın tamirini, hem de ofislerinizde bulunan mini buzdolabı gibi ofis ürünlerinizin tamirini yapmaktadır. Firmamız her zaman kaliteli işçiliği, uygun fiyatlar ile müşterisiyle buluşturan sağlam bir şirkettir. Firmamızın hizmetlerinden güvenilir şekilde faydalanmak isterseniz, bizlere telefon ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yahyalı Bosch Servisinin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Yahyalı Bosch Servisi firmamız tüm beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti sunmaktadır. Üstelik garanti kapsamı içerisinde firmamızdan hizmet alabiliyorsunuz. 

Firmamızın hizmetleri şunlardır.

Evinizde kullandığınız ve arıza yapmış olan Bosch marka çamaşır makinelerinizin tamir ediyoruz.
Bulaşık makinelerinize her türlü bakım ve onarım teknik servis hizmeti veriyoruz.
Yaz sıcaklarında soğutma yapmayan ve arıza yapmış olan buzdolaplarınızı firmamıza götürüyor ve yaptıktan sonra sizlere çalışır şekilde teslim ediyoruz.
Tüm bu hizmetlerimiz garanti kapsamı içerisinde olmaktadır. Ayrıyetten yedek parça değişimlerini garantili ve aynı zamanda güvenilir şekilde sizlere sunmaktayız. Siz de firmamızdan Bosch marka ürünleriniz için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Yahyalı Bosch Servisi Güvenilir midir?

Yahyalı Bosch Servisi olarak hizmet veren firmamız, deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, uygun fiyatlar ile buzdolaplarınızı tamir etmektedir. Güven konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacağınız gibi, arıza yapmış olan ürünlerinizi kısa süre içerisinde yaparak, sizlere teslim etmekteyiz. Hem teknik servis hizmetini, hem de yedek parça değişimini en az 1 sene kullanıcı garantisi içerisinde sizlere sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini düşündüğümüz gibi, uygun fiyat politikamız ile de keselerinin sarsılmamasını sağlamaktayız. Siz de güvenilir ve ekonomik olan firmamızdan 24 saat hizmet talep edebilirsiniz.

Yahyalı Bosch Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Oldukça güvenilir ve aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, her türlü Bosch ürünlerinizin bakım ve onarımını yapıyor. Bizleren ister bulaşık makinesi tamiri, isterseniz de arıza yapmış olan çamaşır makinelerinizin bakım ve onarımı için hizmet alabiliyorsunuz. Bizlerle kolay şekilde irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın şirket telefonlarını direkt olarak arayabileceğiniz gibi, internet sitemiz üzerinden online olarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

Çağrı merkemizi arayarak, teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz. Aynı zamanda elektronik posta ile bizlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Firmamız Yahyalı bölgesinin merkezi konumunda bulunan ve herkes tarafından tanınan firmasıdır. Aynı zamanda bizlere 7/24 olarak müşteri temsilcimiz vasıtası ile whatsapp üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Siz de hemen istediğiniz iletişim adresleri ile bizlere ulaşarak, Bosch marka ürünlerinizin bakımını yaptırabilirsiniz.111 Eğer kullandığınız Bosch marka ürünlerinizin arıza yapmasını istemiyor ve daha önceden önlem almak isterseniz, düzenli olarak bulaşık ve çamaşır makinelerinizin periyodik bakımlarınızı firmamıza yaptırabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP