HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yahyalı Profilo Servisi

25 January 2021
Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Yahyalı Profilo Servisi firmamız, 24 saat kesintisiz siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan teknik servis personellerimiz, profilo marka beyaz eşyalarınızın her türlü tamirin ve bakım onarımıı itina ile yapmaktadır. Kurumsal olan firmamız, Kayseri'nin Yahyalı ilçesinin tüm sakinlerine hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz profilo marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın haricinde, arıza yapmış olan fırınlarınızı da tamir ettikten sonra, sizlere çalışır şekilde veriyoruz. 

Firmamız tüm beyaz eşya teknik servis hizmetini, garanti kapsamı içerisinde vermektedir. Firma olarak en az 6 ay kullanıcı garantisi vermekteyiz. Siz de firmamızdan uygun fiyatlar ile teknik servis hizmeti almak isterseniz, bizlere kolay şekilde telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yahyalı Profilo Servisi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Hizmette sınır tanımayan ve kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Yahyalı Profilo Servisi firmamız, hem uygun fiyat seçenekleri ile, hem de kaliteli şekilde farklı teknik servis hizmetleri sunuyor. 

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır.

Bozulmuş olan ve soğutmayan buzdolaplarınızı kısa süre içerisinde tamir ediyoruz.
Bulaşıklarınızı iyi temizleyemen ve devamlı arıza çıkartan bulaşık makinelerinizi, servisimize götürüyoruz ve arıza çıkarmamış şekilde yapıldıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.
Çamaşır makinelerinizin su kaçırma problemlerini hemen çözüyoruz.
Ayrıyetten elektrik kaçağının olduğu fırınlarınızı tamir ediyoruz ve sizleri olabilecek bir tehlikeden korunmasını sağlıyoruz. Siz de garantili bir şekilde firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Yahyalı Profilo Servisi Yedek Parça Garantisi Var mıdır?

Yahyalı Profilo Servisi firmamız, sadece teknik servis hizmeti değil, aynı zamanda kullandığınız profilo marka beyaz eşyalarınızın yedek parça değişimini de yapmaktadır. Üstelik yedek parça değişimlerimiz orjinal parçası ile takılmakta ve garanti kapsamı içerisinde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Yedek parça garantisini en az 1 sene olarak veriyoruz.

Ayrıyetten periyodik bakım hizmeti sırasında arıza yapmaya yüz tutmuş ve bozulacak olan ürünlerinizin yedek parçalarını değiştirerek, uzun süreli kullanımı için sizlere teslim ediyoruz. Firmamız yedek parça değişimini hem orjinal hali ile, hem de ekonomik fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Siz de bulaşık makinesi veya çamaşır makinenizin yedek parça değişimini firmamıza garantili şekilde yaptırabilirsiniz.

Yahyalı Profilo Servisi Hizmetlerinin Fiyatları Nasıldır?

Uzun zamandır Kayserinin Yahyalı ilçesinde hizmet veren ve güvenilir şekilde müşterilerine teknik servis hizmeti sunan firmamız, profilo marka beyaz eşylarınızın tamir ve onarımını, uygun fiyatlar ile yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda nakit olarak ödeme yapan müşterilerimize, indirimler yapmaktadır. Ekonomik fiyat politikasını kendimize misyon edinmiş olarak hizmet vermekte ve sizlerin keselerinin sarsılmamasını sağlamaktayız. 

Kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme seçeneklerine aynı şekilde, %20 indirim yapıyoruz. Papara ve cepbank gibi ödeme seçeneklerimizden faydalanmak isterseniz, aynı şekilde indirimli olarak istifade etmiş olacaksınız. Yahyalı Profilo Servisimize gönül rahatlığı ile beyaz eşyalarınızı getirebelir ve tamirini yaptırabilirsiniz. Bizlere ister şirket telefonlarımızdan, isterseniz de müşteri temsilcimizin whatsapp numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP