HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yahyalı Regal Servisi

25 January 2021
Günümüzde yaşam şartlarımızı ve hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başında hiç kuşkusuz beyaz eşyalardır. Çamaşır makinesinden tutun da bulaşık makinesi, buzdolabı gibi eşyalar kişilerin hayatlarında ciddi manada kolaylıklar sağlamaktadır. Dolayısıyla her insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve yaşam standartlarını yükseltecek düzeyde beyaz eşya adı verdiğimiz ürünler üretilmektedir. Birçok firmanın beyaz eşya adı altında üretmiş olduğu ürünler bulunmakta hatta kimi firmalar da her beyaz eşya ürününde kalite bakımından kendini kanıtlamıştır. Bu firmalardan biri olan Regal firması da klima üretiminden ziyade bugün birçok beyaz eşyanın üretimini yapabilmektedir. Yahyalı Regal Servisi de Regal firmasına ait olan ürünlerin onarımını ve bakımını profesyonel ekibiyle yıllardan bu yana kaliteli şekilde gerçekleştirebilmektedir. 

Yahyalı Regal Servis Hizmetleri 

Yahyalı Regal Servisi denildiğinde ilk olarak alanında profesyonel bir ekiple yollarına devam eden ve bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren bir ekip akıllara gelmektedir. Dolayısıyla her daim müşteri ve başarı odaklı çalışan bir firma olan Regal servisi bu anlamda müşterilerine her konuda çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Yahyalı Regal servis ağında tam anlamıyla şu hizmetler uygulanmaktadır:

*Buzdolabı yedek parça değişimi ve onarımı 
*Çamaşır makinası onarımı 
*Fırın onarım hizmeti 
*Bulaşık makinası onarımı 
*Küçük ev aletleri servis hizmeti 
*Kurutma makinaları servis hizmetleri 

Tüm bu beyaz eşyaların garanti kapsamında periyodik bakımlarını ve servis hizmetlerini kaliteli şekilde müşterilerine sunan firmadan sizlerde servis hizmeti alabilirsiniz. 

Neden Yahyalı Regal Servis?

Yahyalı Regal Servis firması alanında oldukça deneyimli ve donanım sahibi kişilerden oluşan bir ekiple müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firma bünyesinde yer alan teknik servis elemanları genel olarak belli bir eğitimden sonra firmada çalışabilmekte ve 10 yıllık bir bakım hizmetleri konusunda tecrübeye sahiptirler. Bu nedenle gönül rahatlığıyla Yahyalı Regal Servisi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Günümüz malum internet devri olunca dilediğiniz iletişim hattımızı kullanarak servis elemanlarımıza ulaşabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Kısa zaman içinde teknik servis elemanlarımız sizinle iletişime geçecek ve sorununuza olabildiğince yerinde çözüm imkânı sunabilecektir. 

Servis, bakım, onarım hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Tüm servis hizmetlerimizde orijinal yedek parça hızlı, garantili hizmet sunuyoruz. 

Beyaz Eşya Servisleri Neden Önemsenmelidir?

Genellikle hangi beyaz eşyayı alırsanız alın mutlaka bir zaman dilimi içerisinde garanti olanağından yararlanabilirsiniz. Bu zaman dilimi genellikle iki yılla sınırlandırılmakta olup elbette daha uzun süreli de olabiliyor. Alınan beyaz eşyaların markasına göre ayrılan teknik servis firmalarına bakımı ve onarımı yaptırıldığı taktirde daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlar alınacaktır. Çünkü beyaz eşya konusunda deneyimli olmayan kişi ürününüze yarardan çok zarar verebilir. 

Firmayla İletişim Kurma 

Yahyalı Regal Servisine web sitesi üzerinde bulunan mail adreslerine servis kaydı bırakarak yada iletişim numaralarını kullanarak kolaylıkla ulaşılabilir. 
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP