HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yahyalı Seg Servisi

25 January 2021
Yahyalı Seg Servisi firmamız, işinin ehli personelleri ile sizlere Seg marka beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti veriyor. Kurumsal bir şirket olarak ve işinin ehli personeller ile, kullandığınız beyaz eşyalarınızı kısa süre içerisinde tamir edip, sizlere teslim etmekteyiz.

Firmamızın hizmetleri garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Kayseri Yahyalı ilçesinde uzun zamandır hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve aynı zamanda, indirimli olarak olarak hizmet veren firmadır. 

Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ile güvenilir bir firma olduğumuz kanıtlayarak, kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kullandığınız ve arıza yapmış olan beyaz eşyalarınızı garanti kapsamı içerisinde kısa süre içerisinde yaparak, sizlere teslim etmekteyiz. 

Firmamıza nakit olarak ödeme yapan müşterilerimize firma olarak ise, yarı yarıya indirimler yapmaktayız. Siz de güvenilir teknik servisi hizmeti almak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yahyalı Seg Servisi Hizmetleri

Yahyalı Seg Servisi firmamız siz değerli müşterilerimize farklı şekillerde beyaz eşya teknik servis destek hizmeti vermekte ve garantili şekilde ürünleriniz tamir ederek, sizlere teslim etmektedir. 

Hizmetlerimizden bazıları şunlardır.

Çalışmayan çamaşır makinelerizi tamir ediyor ve çalışır şekilde sizlere teslim ediyoruz.
Bulaşık makineleriniz yedek parça değişimlerini yapıyoruz ve iyi bir şekilde yıkar halde sizlere teslim ediyoruz.
Seg marka buzdolabınızın tamirini ve periyodik bakımını itina ile yapıyoruz.
Aynı zamanda Seg marka fırın ve ufak beyaz eşyalarınızı da tamir ettikten sonra sizlere çalışır şekilde teslim etmekteyiz. Hizmette sınır tanımayan ve indirmli olarak hizmet veren firmamız, bütün hizmetlerini en az 1 sene garanti kapsamı içerisinde yapmaktadır. Siz de firmamız ile iletişime geçerek, güvenilir ve garantili beyaz eşya servis hizmeti alabilirsiniz.

Yahyalı Seg Servisi Fiyatları Nasıldır?

Kayseri Yahyalı bölgesinde ve merkezi konumda hizmet veren firmamız, en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize Yahyalı Seg Servisi hizmeti vermektedir. Firmamızın nakit ödeme seçenekleri sizlere yarı yarıya indirim kazandırıyor. Firmamız sektörde oldukça tanınan ve kurumsal olarak hizmet veren firmadır. 

Son teknolojiye sahip ekipmanlar ile buzdolaplarınızı tamir edip, uygun fiyatlar ile sizlere teslim ediyoruz. Aynı zamanda banka havalesi ve kredi kartı gibi ödeme seçeneklerinden indirimli şekilde hizmet alabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ve her zaman ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmadır.

Yahyalı Seg Servisi İletişim Adresleri Nelerdir?

Değerli müşterilerimiz firmamızdan bizlere kolay şekilde ulaşarak hizmet alabilirler. Yahyalı Seg Servisi firması olarak firmamıza, şirket telefonları ile direkt olarak ulaşabilirsiniz. Eğer istiyorsanız, ustalarımızın şirket hatları üzerinden veya whatsapp numarası ile beyaz eşya teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz. 

Firmamızın iletişim adresleri sadece bunlar değildir. Aynı zamanda firmamızın internet sayfasına giriş yapabilir ve referanslarımız ile ilgili her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Elektronik mail adresi ise firmamıza ulaşabileceğiniz irtibat adresleri arasında yer almaktadır. Siz de kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlar ile firmamızdan hizmet almak isterseniz, istediğiniz şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP