HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yeşilhisar Arçelik Servisi

25 January 2021
Sektörün önde gelen firması olan Yeşilhisar Arçelik Servisi firmamız, hem güvenilir hem de oldukça uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerine beyaz eşya teknik servisi vermektedir. Firmamız hem deneyimli personellere sahiptir, hem de son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve tamamen profesyonel bir zihniyet ile hizmet veren firmamız, kurumsal bir şirkettir. 

Hizmetlerimiz oldukça fazladır ve hepsi garanti kapsamı içerisinde müşterilerimize verilmektedir. Kayseri'nin merkezi konumunda ve Yeşilhisar ilçesinde hizmet vermeye devam eden firmamızdan, güvenilir şekilde beyaz eşya teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak ise hem oldukça kolaydır, hem de 7/24 şeklindedir. Siz de bozulmuş olan buzdolabı ve çamaşır makinelerinizi, firmamıza arayarak yaptırabilirsiniz.

Yeşilhisar Arçelik Servisi Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Yeşilhisar Arçelik Servisi firmamız, hizmette sınır tanımayan ve aynı zamanda kaliteli bir şekilde teknik servis hizmeti veren firmadır. Oldukça güvenilir hizmetlerimiz yanında müşterilerimize, periyodik bakım hizmeti de vermekteyiz. 

Vermiş olduğumuz başlıca hizmetler şunlardır.

Arıza yapmış olan Arçelik marka bulaşık makinelerinizi, kısa süre içerisinde tamir etmekteyiz.
Özellikle yaz aylarında soğutma yapmada problem çıkartan ve yiyeceklerinizin bozulmasına neden olan buzdolabınızın bakım ve tamiratını yapmaktayız.
Lekeleri iyi çıkartmayan ve ayarlarında problem olan çamaşır makinenizi, aynı şekilde tamir ederek sizlere teslim etmekteyiz.
Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetler hem güvenilir, hem de en azı 1 sene olmak üzere kullanıcı garantisi içerisinde kullanıcılara verilmektedir.

Yeşilhisar Arçelik Servisi Firmasına Nasıl Ulaşabilirim?

Müşteri memnuniyetine son derece önem ve kaliteden ödün vermeyen Yeşilhisar Arçelik Servisi firmamızdan hizmet almak için, kolay şekilde ulaşabiliyorsunuz. Firmamızın iletişim numaraları arasında yer alan müşteri temsilcisinin whatsapp adresi, 7/24 olarak sizlerin mesajlarını beklemektedir. Aynı zamanda kurumsal bir vasıf ile hizmet veren firmamıza, şirket telefonlarımız üzerinden direkt olarak ulaşabilirsiniz. 

Elektronik posta adresimi ile de rahatlıkla bizlere ulaşabilmektesiniz. Arçelik marka beyaz eşyanızını tamir, bakım ve yedek parça değişimini aynı zamanda firmamızın internet sitesi üzerinden bizlere ulaşarak, yaptırabilirsiniz. Kaliteli bir işçiliği uygun fiyatlar ile firmamızdan almak isterseniz, bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Yeşilhisar Arçelik Servisi Fiyatları Ekonomik midir?

Her türlü Arçelik beyaz eşyanızın tamirini ve onarımını yapan Yeşilhisar Arçelik Servisi firmamız, aynı zamanda sizlere uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Firmamızın özellikle nakit ödemeleri sizlere, %40 oranında indirim sağlamaktadır. Kredi kartı ile ister tek çekim olarak, isterseniz de 2 taksit şeklinde firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan ve fiyatları oldukça ekonomik olan firmamız, sizlere aynı zamanda banka havalesi ile hızlı ödeme seçeneği sunmaktadır. 

Cepbank ve papara hesabınız ile de firmamızdan, teknik servis hizmeti alabiliyorsunuz. Güven konusunda kendini ispat etmiş ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmış olan firmamıza hemen ulaşabilir, garanti kapsamı içerisinde güvenilir şekilde beyaz eşya teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Üstelik firmamızın periyodik bakımı hizmeti ise sizlere ücretsiz olarak verilmektedir.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP