HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yeşilhisar Bosch Servisi

25 January 2021
Yeşilhisar Bosch Servisi firmamız, kurumsal olarak hizmet veren ve uzun zamandır sektörde teknik servis hizmeti olarak tanınan güvenilir firmadır. Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinin geneline hizmet veren firmamız, Bosch marka beyaz eşyalarınızı tamir edip, sizlere garanti kapsamı içerisinde vermektedir. Firmamız, işinin ehli ve oldukça profesyonel hizmet veren ustalar ile çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan çalışma arkadaşlarımız, alanlarında tecrübeli kişilerdir. 

Firma ve çalışanlarımız, her zaman müşteri memnuniyetine önem veren kişileriz. Garanti kapsamı içerisinde ve güvenilir şekilde sizlere, uygun fiyatlar ile beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile firmamızdan, Bochs marka eşyalarınız tamir ve bakım hizmetini alabilirsiniz. Üstelik kolay ödeme seçenekleri ve indirmli olarak siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yeşilhisar Bosch Servisi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Oldukça güvenilir ve kaliteli hizmet veren Yeşilhisar Bosch Servisi firmamız siz değerli müşterilerine, garanti kapsamı içerisinde hizmet vermektedir. Firmamızın hizmetleri değişik ve farklı şekillerdedir. 

Firmamızın hizmetlerinden bazıları şunlardır.

Arıza yapmış Bosch marka bulaşık makinelerizi tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz.
Çalışmayan çamaşır makinelerinizin tamiratını ve bakımını yapıyoruz.
Özellikle yaz aylarında soğutmaya ihtiyaç duyduğunuz buzdolaplarınızın, tamiratını yapmaktayız.
Beyaz eşya ürünlerinizin yedek parça değişimlerini yapıyoruz.
Bosch marka fırınlarınızı tamir ediyoruz.
Bu hizmetlerimiz dışında ise, düzenli olarak beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını yapıyor, muhtemel arızanın önüne geçerek daha uzun süreli ürenlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz. Siz de arıza yapmış olan beyaz eşyalarınızı tamir etmemiz için, firmamıza teslim edebilirsiniz.

Yeşilhisar Bosch Servisi Fiyatları Nasıldır? Ödeme Seçenekleri Kolay mıdır?

Yeşilhisar Bosch Servisi firmamız müşterilerine hem uygun fiyatlar ile, hem de indirmli olarak teknik servis hizmeti sunuyor. Bosch marka ürünlerinizin tamirini ve yedek parça değişimini, indirimli olarak yapmaktayız. Özellikle yedek parça değişimini orjinal parçası ile değiştirip, sizlere teslim etmekteyiz. İndirimli olan fiyatlarımız dışında ise firmamız, müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. 

Nakit ve kredi kartı gibi indirimli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda banka havalesi ve eft gibi güvenilir ödeme seçeneklerini, firmamızdan indirim almak için kullanabilirsiniz. Eğer dilerseniz papara hesabınız ile ve cepbank para transferi ile de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yeşilhisar Bosch Servisi Firmasına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Güvenilir beyaz eşya servisi firmamız sizlere, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet almak için bizlere, şirket telefonlarımızdan rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda firmamızın internet sitesini ziyaret edebilir ve hakkımızda her şeyden haberdar olabilirsiniz. Daha önce vermiş olduğumuz referansları görebilirsiniz. 

Bizlere aynı zamanda elektronik mail adresi üzerinden de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Firmamıza bu iletişim adresleri dışında olan ve sizlere 7/24 olarak hizmet veren müşteri temsilcimizin whatsapp numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz. Üstelik indirimli ve kolay ödeme seçenekleri ile Bosch marka beyaz eşyalarınızın tamirini firmamıza yaptırabilirsiniz.
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP