HEMEN ARA   WHATSAPP
Blog

Yeşilhisar Seg Servisi

25 January 2021
Güvenilir ve aynı zamanda garantili şekilde hizmet veren Yeşilhisar Seg Servisi firmamız, oldukça uygun fiyatlar ile beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamız, kullanmış olduğunuz Seg beyaz eşyalarınızı en iyi şekilde tamir etmekte ve çalışır şekilde sizlere teslim etmektedir. Kurumsal olan firmamız, aynı zamanda bu hizmeti en az 6 ay olmak üzere, kullanıcı garantisi ile vermektedir. 

Firmamızın işinin ehli ve son derece profesyonel personelleri, işlerinde oldukça iyi olmak ile beraber, arıza yapmış olan beyaz eşyalarınızı kısa süre içerisinde yaparak sizlere teslim etmektedir. Firma olarak ise son teknoloji ile geliştirilmiş ekipmanlar kullanmaktayız. İster buzdolabı, isterseniz de arıza yapmış olan bulaşık makinelerinize teknik servis desteği veriyoruz. Siz de güvenilir firmadan beyaz eşya teknik servis hizmeti almak isterseniz, bizleri telefon ile aramanız yeterli olacaktır.

Yeşilhisar Seg Servisi Firmasının Hizmetleri Nelerdir?

Yeşilhisar Seg Servisi firmamız, sektörün önde gelen ve aynı zamanda oldukça güvenilir teknik servis firmasıdır. Birbirinden farklı hizmetler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Vermiş olduğumuz hizmetler ise şunlardır.

Arıza yapmış ve çalışmayan Seg marka beyaz eşyalarınızın tamirini yapıyoruz.
Bulaşık ve çamaşır makinelerinizin parça değişimlerini yapmaktayız.
Buzdolabınızın arızasını hemen tespit ederek, kısa süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz.
Aynı zamanda Seg marka küçük beyaz eşyalarınızı da kısa süre içerisinde tamir ediyor ve garantili bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Güven konusunda kendisini ispat etmiş olan firmamızdan, gönül rahatlıığı ile hizmet alabilirsiniz.

Yeşilhisar Seg Servisi Hizmetlerinin Fiyatları İndirimli midir?

Sektörün en fazla tanınan ve iş yaptırılan teknik servis firması olan Yeşilhisar Seg Servisi firmamız, siz değerli müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara ve kolay ödeme seçeneklerine sahiptir. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personellerimiz sizlere, kısa süre içerisinde teknik servis hizmeti vermekte ve bu hizmeti ise indirimli olarak sizlere sunmaktadır. 

Detaylara çok dikkat eden ve kaliteden ödün vermeyen firmamızdan, indirimli bir şekilde beyaz eşya teknik servis hizmeti almak isterseniz, bizlere kurumsal şirket telefonlarımızdan direkt olarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik hem ekonomik fiyatlar ile ve indirimli olarak, hem de 1 sene kullanıcı garantisi ile firmamızdan hizmet almış oluyorsunuz.

Yeşilhisar Seg Servisi Neden Tercih Edilmelidir?

Güven konusunda müşterilerinin memnuniyetini kazanan ve oldukça kaliteli teknik servis hizmeti veren firmamızı, tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Başta kurumsal bir şirket olmamız ve müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor olmamız, müşterilerimizin bizleri tercih etmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda her hizmetimizde en az 6 ay kullanıcı garantisi veriyoruz. Seg marka beyaz eşyalarınızı itina ile ve son teknoloji ekipmanlar ile tamir ediyoruz. 

Firma çalışanlarımızın işlerinde profesyonel olması ve kaliteli hizmet vermesi, firmamızın sizlere sunduğu hizmet avantajları arasında yer almaktadır. Firmamız üstelik sizlere kolay ödeme seçeneklerini indirimli şekilde sunmaktadır. Kredi kartı veya banka havalesi gibi güvenilir ödeme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz gibi, nakit olarak ise %30 indirimlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Siz de Seg marka beyaz eşyalarınız için firmamızdan teknik servis desteği almak isterseniz, bizlere internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP